Reggel iszonyatos kornyikálásra ébredtem. Megnéztem az órát és 7 óra volt. Reggel 7 óra. És szombat. Szombat reggel 7 óra! Ezzel nem is lenne semmi baj, csak hogy én délután kettőig szoktam aludni. Nagy nehezen fogtam magam és úgy ahogy voltam, egy csipkés tanga bugyiban és egy hozzá illő csipkés melltartóban indultam meg a hang irányába, ami ebben az esetben kintről jött az utcáról. Mikor már az utcán voltam, jól hallottam hogy a hang pontos forrása a szomszéd ház garázsából jön. Nem is tudtam, hogy van szomszédunk. Amilyen gyorsan csak tudtam, átszaladtam az utcán, hogy elhallgattassam ezt a ...(nem is tudjam minek is nevezett talán jóindulattal nevezném éneknek de...) éneket. Mikor a ház elé értem, zárva volt a garázs kapu ezért elkezdtem dörömbölni rajta. Nagy nehezen, de a garázskapu kinyílt és 5(iszonyú helyes) srácot láttam meg. De nem mutattam ki, hogy akár a látványtól is odaélvezek, úgyhogy bunkó hangon szóltam hozzájuk.
- Abbahagynátok ezt a kornyikálást?- húztam fel a szemöldököm, nyomtam ki a cicim és még a látvány kedvéért a popóm is oldalra billentettem. Úgy látszik sikerült, mert mind az 5 fiú szemtelenül és látványosan végigmért és olyan kanos vigyor jelent meg az arcukon hogy szerintem elképzeltek engem pucéron. Mondjuk nem volt valami sok ruhadarab rajtam, de na.
- Hűha kislány, nincs meleged? Nyugodtan levehetsz valamit annyira be vagy itt öltözve,de szerintem előbb gyere be.- szólalt meg a göndörke, és egy perverz mosolyt villantott amitől kilátszódott a gödröcskéje és még helyesebb volt.
- Nem, nincsen melegem és nem is akarok bemenni. De ti jólenne, ha ti nem hajnalok hajnalán kornyikálnának, mert nem tudok aludni és szét megy a fejem.- panaszoltam bajaimat.
- Ugyan, mondtam hogy gyere be és jobb mulatságot is tudnánk csinálni az ágyban, mint az alvás.- szólalt meg most a fekete hajú félisten. Mondjuk tetszett az ötlet de ezt neki nem kell tudni. (xd)
- Bunkó.- mondtam és elindultam vissza a házunkba, de a hatás kedvéért egy kicsit riszáltam is.- És ne kornyikáljatok.- kiabáltam még vissza. Mikor hazaértem, rögtön bevettem az irányt a szobámba és már az ágyban is voltam. 2 perc sem kellett bele és már a lóbőrt húztam.
*3 óra hossza múlva. Ebéd idő*
Nem tudom, hogy mennyit aludtam, de anya hangjára keltem fel és arra hogy a szobámban van.
- Kicsim, ideje hogy felkelj, mert meghívtam a szomszéd fiúcskákat ebédre és mindjárt itt vannak. Siess- ezzel kiment a szobámból. Nem is nagyon foglalkoztam vele és visszafeküdtem aludni. Aztán leesett mit is mondott anya. Idejönnek!
Én és a szomszéd srácok
Összes oldalmegjelenítés
2013. április 15., hétfő
2013. április 13., szombat
I. évad 0. rész: Bevezető
Bevezető
Egy átlagos lány élete teljesen megváltozik, amikor a mellettük lévő házba új lakók érkeznek. Az első találkozás nem sikeredett valami fényesre de minél többet találkoznak egymással a szomszédok, annál inkább lesz felhőtlenül a viszonyuk, egészen addig ameddig Molly többet nem érez az egyik(vagy egyszerre több) fiú iránt. A fiúknak az első pillanattól fogva meg fog tetszeni a lány. Lesznek a történetben bonyodalmak, szerelmek, szenvedélyes pillanatok, és szomorúak is. Olvassátok sokan a blogom és ha olvassátok hagyjatok nyomot.
Puszi: Bia :)
Puszi: Bia :)
Szereplők.
Sziasztok! Tudom, hogy rengeteg 1D-s blog van és ez is egy a sok közül, de remélem azért olvasgatjátok majd. Itt is lenne az első bejegyzésem ami a szereplők lennének. Én személy szerint ilyennek képzelem majd el őket, de a fantáziátokra bízom, hogy milyennek képzelitek el a történet szereplőit.
By: Bia :)
By: Bia :)
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)

