Egy átlagos lány élete teljesen megváltozik, amikor a mellettük lévő házba új lakók érkeznek. Az első találkozás nem sikeredett valami fényesre de minél többet találkoznak egymással a szomszédok, annál inkább lesz felhőtlenül a viszonyuk, egészen addig ameddig Molly többet nem érez az egyik(vagy egyszerre több) fiú iránt. A fiúknak az első pillanattól fogva meg fog tetszeni a lány. Lesznek a történetben bonyodalmak, szerelmek, szenvedélyes pillanatok, és szomorúak is. Olvassátok sokan a blogom és ha olvassátok hagyjatok nyomot.
Puszi: Bia :)
Puszi: Bia :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése